.

.

Полиња за фантазии - Табела на Пиратскиот остров и сет на столици - А.

Полиња за фантазии - Табела на Пиратскиот остров и сет на столици - А.

DEN 2463.20
Износ

На вашиот пират му треба лична точка за да се одмори откако ќе барате богатство цел ден. Зошто да не ги седнеме во комплетот на сопствениот пиратски стол? 2 рачни врежани пиратски столчиња се спаруваат со рачно насликана маса во која има сценско фреска на пиратска авантура. Земете товар денес! Лесно собрание. Спакувано со чекор-по-чекор упатство за склопување . Ограничување на тежината : 100 фунти за секоја табела и стол . Табела/нозе на столици направени од вистинско дрво. Тестирано за стабилност.

R

Им се допаѓа и на купувачите