.

.

Атлетски дела момчиња плетени худи, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња плетени худи, големини 4- & хаски

DEN 3.00
Износ

Од училиште до виси со пријателите, оваа јакна обезбедува совршена удобност за секоја пригода. Има дизајн на мешани медиуми и силуета инспирирана од отворено за да се обезбеди топол и удобен додека се упати за денот. Одлично за активности за лов и отворено. Исто така достапно во големини на хаски. Зип Худи на момчињата од атлетски дела. 68 памук /32% полиестер. Машина за перење. Увезени. плетена јакна. Прикачен аспиратор; Затворање на преден патент; долги ракави; ребрести манжетни. Свртете се надвор. Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Направено во Индонезија.

R

Им се допаѓа и на купувачите