.

.

Маица со долги ракави на дики и големи маички со долги ракави, маица за вратот

Маица со долги ракави на дики и големи маички со долги ракави, маица за вратот

DEN 271.84
Износ

Не мора да се откажувате од удобноста на маицата кога температурата ќе падне. Само повлечете го Dickies со долги ракави со тешка категорија на екипажот, вратот со долги ракави на нашата најпродавана кратка ракав. Маица со долги ракави на дики и големи маички со долги ракави, направена од истата тешка категорија. 100% памучен дрес плетено со шевовите на рамото и вратот прислушувани за издржливост. Етикетирањето без ознаки ги елиминира Чафинг и долгата опашка ве одржува скриени. Избор на бои во редовни, големи и високи големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите