.

.

Supleple Industries Fashion Designer Здраво прекрасна неонска светлина акварел платно wallидна уметност од Аманда Гринвуд

Supleple Industries Fashion Designer Здраво прекрасна неонска светлина акварел платно wallидна уметност од Аманда Гринвуд

DEN 0.33
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Аманда Гринвуд.

R

Им се допаѓа и на купувачите