.

.

Corelle Livingware Oz Soup Bowl, урбано црно, сет од 6

Corelle Livingware Oz Soup Bowl, урбано црно, сет од 6

DEN 591.84
Износ

Забавувајте ги вашите гости или нахранете го вашето семејство со овој сет од шест плочи за ручек Corelle во урбано црно. Зачудувачкиот контраст на смели, црни бендови на бели вечера и совпаѓање на цврсти чаши нуди современ изглед кој е едноставен, но сепак елегантен и координира со низа дома Стилови на украси. Corelle Livingware од 18 мл чинија со супа, урбано црно, сет од 6 : машина за миење садови безбеден за долготрајни обрасци. Микробранова и употреба на рерна за разноврсност. Моделите нема да ги измиат, носат или гребеат. Отпорен на пауза и чип за безгрижна издржливост. Stackability за ефикасност на просторот за шкаф. 3 -годишна ограничена гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите