.

.

Кливленд Браунс Премиер 4 17 знак на дрво со јаже

Кливленд Браунс Премиер 4 17 знак на дрво со јаже

DEN 0.67
Износ

Покажете ја гордоста на вашиот тим со знак за дрво. Ставете го ова во вашата пештера на вентилаторот или на врата, и сите ќе знаат дека сте обожавател. Овој знак на дрвена табла е дебела 1/4 ", а украсен со квалитетна графика за да личи на антички дрво завршница. Мат финиран ламинат се додава за поголема издржливост и прецизниот пресечен мазен раб го прави ова одличен знак за украси во затворен простор. Официјално лиценциран со лига и тим. 4 "x 17" дрво знак со јаже. Мат финиш ламинат на врвот.

R

Им се допаѓа и на купувачите