.

.

Кол Камбер торба за пелена - Сина ирис

Кол Камбер торба за пелена - Сина ирис

DEN 764.16
Износ

Торбата за пелена на камбер има едноставност на тота, додека сè уште нуди софистицираност. Лесно е да се носат и да се одржуваат организирани : ова е торба за пелена за мајки. Togеј Кол Камбер торба за пелена - Сина Ирис.

R

Им се допаѓа и на купувачите