.

.

Подобар сет за јадење домови и градини

Подобар сет за јадење домови и градини

DEN 2.67
Износ

Зачинете ја вашата јадење со подобри домови и градини Патерсон со 3 парчиња сет за јадење со висина. Патерсон е завршен во класичен финиш од махагони и е изработен од цврсто дрво и фурнир од дрво. Патерсон е одличен за мали простори бидејќи има 2 пад на лисјата што ви овозможуваат да ја оставите табелата на пространа 42 инчи W или секој лист може да се склопи заштедувајќи 9 инчи на лист. Патерсон има функционална фиока подолу за која било од вашите потреби за складирање. Совпаѓање до табелата се 2 многу потипани столици на шалтер. Сетот на парчиња Патерсон 3 не е одличен за јадење, туку и за занаети или за потребите на канцеларијата за внатрешни работи. Донесете ги дома многу функции на Патерсон денес. Класичен финиш на махагони. Сили со големина на табела на 42 инчи W x 42 инчи d x 36 инчи H. столици : H. Одлично за мали простори со 2 лисја со преклопување. 2 Совпаѓање на шалтер за висина за стил и удобност. Функционална фиока за вашите потреби за складирање. Патерсон работи добро како сет за јадење, занаетчиска маса или за вашата канцеларија за внатрешни работи. Направено од цврсто дрво и фурнир од дрво.

R

Им се допаѓа и на купувачите