.

.

Време и време женски хеланки, 2 пакувања

Време и време женски хеланки, 2 пакувања

DEN 2.00
Износ

Постојат неколку парчиња толку сигурни и разноврсни како хеланки, затоа времето и TRU обезбедуваат удобен 2-пакет за да го искористат максимумот од вашата гардероба. Совршено за секоја облека, секоја сезона. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 30 ''. Моделот носи големина S. вклучува : 2 хеланки. Мидриз; приближно. In Seam : 23 ''. Влечење на стајлинг; должина на капри. Висок пораст; опремени; Еластична лента за половината. Цврсто мажено : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Капри хеланки 2-пакувања за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите