.

.

Чудо на нација момчиња со кратки ракави графичка маица, големини 4-18

Чудо на нација момчиња со кратки ракави графичка маица, големини 4-18

DEN 224.00
Износ

Оваа смешна графичка маица од Wonder Nation ќе го покаже забавното чувство за стил на вашето момче со кул графичка топла куче и сенф. Мекото, опуштено вклопување ја прави оваа графичка мета совршена за секојдневните облеки. Продаден исклучиво на. Екипаж. Кратки ракави. 60% памук/40% полиестер. Графички фронт. Машина за перење. Увезени. Графички маици со топли кучиња за момчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите