.

.

Без граници јуниори сите чипка со поттикнување на градник

Без граници јуниори сите чипка со поттикнување на градник

DEN 1.33
Износ

Забавна и флертска чипка со супер мека подлога за притискање за дополнително засилување. Ремените за грб може да се претворат во Racerback за да работат со сите ваши облеки. Поголемите димензии имаат крилја со двојни слоеви за дополнителна поддршка. Притиснете ги чашите; Цветна чипка; Крилја на мрежи; Кабриолет ленти за грб; Мека кука најлон/спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите