.

.

Liv & lottie жени јуниори со каросерија со Highneck 2-пакет

Liv & lottie жени јуниори со каросерија со Highneck 2-пакет

DEN 3.33
Износ

Овој Body Suit 2-пакет од Liv & Lottie е задолжителен за вашата гардероба оваа сезона. Одликувајќи се со две каросерии со висок дизајн без ракави на вратот и истегната ткаенина за совршено вклопување. Предниот дел на облеката е двојно поставен за крајниот ефект на контурата. Гусерот има прилепувања за лесна удобност и абење. Стилизирајте ги овие со постојните парчиња за да ги облечете нагоре или надолу. Висок врат. без ракави. прилепува во Гусет. Контурна ткаенина. Истегнување ткаенина. 2-пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите