.

.

Компјутерска биро во форма на VIneego L модерна аголна биро со мала маса, рустикално кафеаво

Компјутерска биро во форма на VIneego L модерна аголна биро со мала маса, рустикално кафеаво

DEN 0.33
Износ

Vineego Office Desk Series е производ лансиран по испитување на слични производи на пазарот и апсорбирање на разни предности. Ние ги зголемивме функциите што им се потребни на клиентите, а исто така ги подобривме областите што беа критикувани. Без разлика дали сакате да купите клупи за вашата канцеларија или да го користите дома, ефтин и висококвалитетен Vineego L форма канцелариски компјутер е вашиот најдобар избор. Големата работна површина во форма на L може да постави разни канцелариски и рекреативни предмети, аголот дизајн го подобрува користењето на просторот, а подвижната мала маса може да ги задоволи вашите различни потреби. Винего L во форма на агол во форма на L ви овозможуваат погодно и удобно работно опкружување. Изберете го за да изберете подобар живот. -Фефективно подобрување на користењето на просторот : Големата работна површина во форма на L може да постави разни канцелариски и слободни предмети. Аголниот дизајн ви овозможува слободно да ја изберете позицијата на табелата, заштедувајќи повеќе простор. Има доволно простор на дното на табелата за нозете да се одморат или да го постават компјутерот . -Комизирајте го вашиот ексклузивен канцелариски простор : Подвижната дополнителна мала табела може да се поправи насекаде на табелата, совршено е за поставување лаптоп или други предмети. Можете дури и да купите две табели и да ги разделите во приватна работна маса што е ексклузивно за вас. Неговата разноврсност го прави многу погоден за учење, канцеларија, па дури и игри со игри . -ивлибилен квалитет и заштита на животната средина : Табелата користи висококвалитетна метална рамка, а триаголната поддршка ја прави табелата постабилна. Одборот на МДФ е лесна за чистење и повеќе еколошки и издржлива. Прилагодливиот дизајн на нозете избегнува каква било нестабилност на табелата.

R

Им се допаѓа и на купувачите