.

.

Nuloom Rigo Hand Wonen Farmhouse Jute Area reg, 3 '5' овална, морнарица

Nuloom Rigo Hand Wonen Farmhouse Jute Area reg, 3 '5' овална, морнарица

DEN 1243.04
Износ

Барате едноставен начин да го направите вашиот простор да се чувствува полиран? Овој 100% јута килим е одличен избор. Рачно изработено во Индија, овој килим е направен од обновливи влакна и е доволно разноврсен за да се користи сам или како основа за килим со живописна боја или текстура. Nu Loom рака ткаена риго јута област руганд Wovenmade in India Material : 100% jutebacking : Без заднини : Индорекореспонирани простории : Дневна соба, трпезарија, спална соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите