.

.

јас сум држач за модни авиони, јаболка миленичиња, мачки покритие кучиња јаки тракер, врвен квалитет црно

јас сум држач за модни авиони, јаболка миленичиња, мачки покритие кучиња јаки тракер, врвен квалитет црно

DEN 1.00
Износ

Следете го вашето куче во стил со 1 моден држач за мода на модата Apple 2021 миленичиња мачка покритие кучиња јаки тракер за врвен квалитет црно. Кога патувате, може да се појават околности во кои може да се најдете себеси да го губите умот околу местото каде се наоѓаат вашето куче, мачка и други миленичиња. Да се ​​биде сопственик на кучиња не е секогаш лесно, особено кога нашите крзнени пријатели се кријат на случајна нова локација или бегаат од вас, обидувајќи се да го бркаат она што го поставува умот и видот. Овој држач за воздушни влезови на аеродромот за кучиња, зафаќајќи ги јамките и врските на јаката на вашето домашно милениче, што го отежнува паѓањето. Тенок, елегантен, нетоксичен, докажан за пот, отпорен на гребење, карактеристики на капакот на капакот на Apple Apple, обезбедува минималистички изглед со максимално влијание, а безбедното и отворениот дизајн го зголемуваат откривањето на локацијата. Овој држач за миленичиња трагач го прави најдобриот додаток за јаки од кучиња, мачки и други миленичиња, додека е беспрекорно удобно за вашето домашно милениче да го носи. Компактната големина од 2,56 x 1,38 x 0,2 инчи ви дава флексибилна компатибилност со јаки за домашни миленици околу 1 инч и помалку. Со својата тежина од 0,15 мл, дури и модерна скала не може да ја измери нејзината непречена тежина. Ние би сакале однапред да ви се заблагодариме што сте држач за мода на мода на IJOY Apple 2021 миленичиња мачки покритие кучиња за кучиња, јака за јаки, врвен квалитет црн клиент. Вашите повратни информации се важни за нас. 1 Ijoy Fashion Airtag држач Apple 2021 Pets Cat Cover Dog Cooker Tracker Top Black Ijoy Fashion Airtag држач Apple 2021 Pets Cat Cover Dog Cooker Tracker Top Kivery Black е нетоксичен, миење, удобен, отпорен на гребење и доказ за пот. Направено со мек материјал, го штити вашиот Apple Airtag од гребнатини и нечистотија. Лесна тежина со безбеден зафат што јамки и врски до јаката на вашето куче. Се претвора редовна јака за кучиња во трагач за кучиња. Помага да следи и да се обезбеди безбедноста на вашето куче со безбеден и отворен дизајн за да се зајакне откривањето на локацијата. Јас сум во модерните миленичиња за миленичиња што ги има во најразлични бои. Она што доаѓа со 1 држач за модни модни модни авиони Apple 2021 миленичиња мачки покритие кучиња јаки за јаки, врвен квалитет на црна боја 1, држач за 1 Аиртаг. Забележете дека овој производ не вклучува Airtags.

R

Им се допаѓа и на купувачите