.

.

Трговска марка ликовна уметност Висконсин мапа тексас фармерки стил платно уметност од Мајкл Томпсет, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Висконсин мапа тексас фармерки стил платно уметност од Мајкл Томпсет, бел мат, дрвена рамка

DEN 1.33
Износ

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дело, изработено, се одликува со мапа на стилови на фармерки на Висконсин. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

R

Им се допаѓа и на купувачите