.

.

Детето на моето дете на Картер Бебе и дете за девојчиња Top Top & Shorts, сет на облека, месеци-5T

Детето на моето дете на Картер Бебе и дете за девојчиња Top Top & Shorts, сет на облека, месеци-5T

DEN 217.44
Износ

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Ура за лесни облеки! Облеката направена за натпревар прави да се облече ветре. Од моето дете на Картер, овој супер симпатичен лесен сет на облека е токму за вашата девојка во движење. Комплетирајте со тропски памучен дрес на врвот со слатки детали за расипување, плус влечење на француски тери шорцеви за да се спарат, таа е подготвена да игра во ниеден момент. Сет со 2 парчиња вклучува : еден врв + еден шорцеви за влечење. Врвот : 100% памучна двојка; детали за руфла; печатење на сите. Шорцеви : 100% француски тери памук; Повлечете еластична лента за половината. Лесен сет на облека. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите