.

.

Ли Кум Ки Панда Бренд Кунг Пао Пилешко сос, Оз

Ли Кум Ки Панда Бренд Кунг Пао Пилешко сос, Оз

DEN 111.68
Износ

Зачинете го донењето со сос од пилешки сос од Ли Кум Кинг Панда. Овој лек за esести е подготвен за неколку минути, обезбедувајќи брз и лесен начин да додадете автентичен вкус на вашиот оброк. Сос од бренд Панда е удобен и вкусен додаток на вечера или кој било друг оброк. Без холестерол или вештачко ароматизирање. 0 грама транс маснотии. Подготвени за неколку минути. Ли Кум Ки сос 8 мл пакет од 6.

R

Им се допаѓа и на купувачите