.

.

Лого на јуниори со џогери со цвеќиња

Лого на јуниори со џогери со цвеќиња

DEN 2.33
Износ

Овие џогери на МТВ ќе направат прекрасен додаток на вашата гардероба! Одликувајќи се со еластична лента за половината, манжетни, функционални цртежи и симпатична цветна графичка печатење на ногата. Овие стилски џогерни џогерки ќе ве одржуваат пријатни и добро се спаруваат со сè! Стил со вашите омилени графички тимови и врвови за ладен и удобен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на нога. © Виаком, сите права се задржани. МТВ џогери за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите