.

.

Детето на моето дете на Картер Девојки Девојки Рашири за капење Два костими за капење

Детето на моето дете на Картер Девојки Девојки Рашири за капење Два костими за капење

DEN 2.00
Износ

Сетот за пливање на моето дете на Картер е совршен за лето! Шарени отпечатоци и кул знаци го прават овој сет забавен за вашето малечко. 2-ПЦ сет на мали деца вклучува : Рашгард и влечење на дното на костимот за капење. Рашгард : СПФ 50+; долги ракави; печатење на сите. Дното за пливање : SPF 50+; влечење на стајлинг; Акценти на руфли. Достапно во големини на мали деца 2 T-5 T. Рашгард : 83% полиестер/17% еластан; Дното за пливање : 100% полиестер. Рачно миење. Увезени. Мое дете на Картер Рашгуард пливање се постави за девојчиња за мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите