.

.

Сет на женски зимски прекинувачи во Jerseyерси Пижама

Сет на женски зимски прекинувачи во Jerseyерси Пижама

DEN 2.00
Износ

Супер мека ткаенина, слатки отпечатоци и одлично вклопување .. Што друго би можеле да побарате? Имате среќа, затоа што ги добивме сите бази опфатени за удобно, во живо во ПЈ! Ласкавиот Хенли Те е совршено спарен со лесен облик на пантолони со замотани детали. Без разлика дали дремете или сонувате нови рецепти во кујната, овој удобен сет е разноврсен колку што може да биде и вашиот ден. Зимски прекинувач Jerseyерси ПЈ сет.

R

Им се допаѓа и на купувачите