.

.

Карат Т.В. ДИМАНД ЕУРО Стил Солитар 14KT прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. ДИМАНД ЕУРО Стил Солитар 14KT прстен за ангажман на бело злато

DEN 1.67
Износ

Задебелена, светла и исклучително убава, однесете го здивот со овој зачудувачки прстен за ангажман на пасијанс во стилот на дијаманти. Стручно изработено во ладно бело злато, прстенот прикажува тркалезен дијамантски центар во издржлив амбиент од четири покраини. Значаен подарок на вистинската loveубов, овој прстен се плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1 Карат Т.В. ДИМАНД ЕУРО Стил Солитар 14 KT прстен за ангажман на бело злато : Дијамант Тежина : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14 KT бело злато што може да се златни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

R

Им се допаѓа и на купувачите