.

.

Персонализирана планета персонализирана, па таа направи рамка за дипломирање

Персонализирана планета персонализирана, па таа направи рамка за дипломирање

DEN 3.33
Износ

Фатете го моментот со персонализираната, па таа направи рамка за дипломирање во 2018 година. Се одликува со фрази "Таа веруваше дека може, така што таа направи ", "сонот Биг " и "Што и да сте, бидете одлични. Оваа дрвена рамка за фотографии ви дава можност да ги додадете годината, нејзиното име и училиштето. Монтирајте го на вашиот wallид, или поставете го на таблета или полица за прикажување. Прославете го нивното достигнување на посебен начин со оваа персонализирана рамка за фотографии. Персонализирана, така што таа направи рамка : мерки за рамки 8 3/4 "x 6 3/4 ". Персонализираната фото рамка има фотографија од 4 "x 6 ". Направено од дрво. Приказ на таблети или монтирање на wallидот. Дрвената рамка за фотографии ви овозможува да се персонализирате со година, име и училиште. Има атрактивен дизајн. Посебен начин да се препознае нејзиното достигнување.

R

Им се допаѓа и на купувачите