.

.

Бебе девојче памук тесни фит пижами, сет

Бебе девојче памук тесни фит пижами, сет

DEN 2.33
Износ

Облекувањето на вашето девојче ќе биде ветре со овој симпатичен краток сет! Таа ќе сака да ја носи оваа облека во која има еден од нејзините омилени ликови, Мини Маус. Врвот има симпатична графичка печатење на екранот што ќе ја сака, додека дното е завршено со еластична половината за удобност. Двете парчиња од овој официјално лиценциран сет на Дизни се направени од мека памучна ткаенина, така што таа останува удобно без разлика дали е на игралиште или е во удобноста на вашиот дом. Мини глушец бебе девојче памук тесни фит пижами, 2 парчиња сет : Топ : 100% памук. Крај : 100% памук. Сет со две парчиња облека. Врвот : Предната графика на Мини глушец. Деколте на екипажот. Лесен. Официјално лиценциран производ на Дизни. Крајни : Печатено. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни стилови. Измијте пред абење, свртете се внатре, машината измијте ладен, нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно, отстранете веднаш.

R

Им се допаѓа и на купувачите