.

.

Трговска марка ликовна уметност Фароах Хаунд Линус Канвас уметност од Даугарт, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Фароах Хаунд Линус Канвас уметност од Даугарт, црна мат, дрвена рамка

DEN 2601.60
Износ

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дело, со изборен облик на уметничко дело, има шарен портрет на куче. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

R

Им се допаѓа и на купувачите