.

.

Чудо девојки девојки со долг ракав деца тешки маички, 5 пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки со долг ракав деца тешки маички, 5 пакувања, големини 4- & плус

DEN 230.24
Износ

Проширете ја нејзината секојдневна гардероба со разноврсна дете со долг ракав, тешки тимови од Wonder Nation! Изработена за удобност во плетена ткаенина, овој врв го прави совршен пар на нејзините обични фармерки или омиленото здолниште. Измешајте и одговарајте на гардеробата на вашата девојка за симпатичен и удобен изглед од Wonder Nation. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плеска ткаенина со ребра. Докажано дете тешко : Дизајнот без ознаки обезбедува дополнителна удобност. Долг ракав, 5-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите