.

.

Тој алатка за ракавици за шрафцигер со орев

Тој алатка за ракавици за шрафцигер со орев

DEN 623.84
Износ

Booher 5,5 mm хексадецимален шрафцигер за шрафцигер за шрафцигер вовед : Booher Products го поминале светот е најстрого различно сертификација и тестирање, вклучително и VDE сертификација што е издадено од Verband Deutscher Elektrotechnikere на германски јазик, IEC International Electric Coom Coom , Stanag4280, milc, -4150 J, Fed-STD-101 C, сите овие нè прават да станеме лидерска позиција во светското поле за производство. Бренд : Booher (Овластен од Booher) Стандард : DIN/ISO/GBMain Материјал : S2, PP , Tprnotice : Non-Magnetict Screwdriver. Ni-Ni-Cr Површинска завршница што може да помине тест за антикорозија под 5% сол за 24 часа. Рачка на завртка : 1. Дизајн на патентиран зафат, 3 пати инјекција. 2. Подобрениот PP материјал обезбедува отпорност на голема влијание. 3. TPR со анти-и отпорност на корозија. 4. Дизајн на висина на дупка.Проид Стандард : DIN/ISO/GB; Тест за дострел. 24 часа . Патентиран дизајн на костец, 3 пати инјектирање и подобрен PP материјал обезбедуваат отпорност на големо влијание.

R

Им се допаѓа и на купувачите