.

.

Мини овлажнител спална соба канцеларија дневна соба преносна дифузер со низок бучава атмосфера светло распрскувач на магла, црна

Мини овлажнител спална соба канцеларија дневна соба преносна дифузер со низок бучава атмосфера светло распрскувач на магла,

DEN 0.33
Износ

Опис : Овој дифузер за светло мини магла е мал и лесен што е лесен за носење. Погоден е за употреба во спални соби, канцеларии, дневни соби, автомобили, итн. Лесниот овлажнител може да ја направи просторијата воздушен посвеж и повеќе влага. Мини дифузерот за магла има низок дизајн на бучава што го прави лесно да се вознемируваат вас или другите. Mini Humidifier има еден прекинувач за клучеви и шарен ефект на светлина на атмосферата. Навлажнувачот ви овозможува да додадете есенцијално масло растворливо во вода за да ја направите просторијата да мириса добар. Спецификација : Редовно исклучување : 4 часа/6 часа. Материјал : ABS + силикон, електронски компоненти. Капацитет : 300мл. Оценет влез : DC 5.0 V, 1.0 A. Големина : 78x78x119mm. Работна струја : 250-350ma. Волумен на спреј : 30-45 mlh. Забележете дека може да има малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мали грешки како резултат на различно мерење на рацете. Вклучен пакет : овлажнител 1x. 1x USB кабел. 2x памучен брис. Прирачник за корисник 1x. Овој дифузер за светло мини магла е компактен и преносен, нема да заземе многу простор, лесен за поставување. Лесниот овлажнител е погоден за многу места, како што е спална соба, канцеларија, дневна соба, автомобил, итн. Мини овлажнители се одликува со 2 режими : континуиран спреј и индиректен спреј. Навлажнувачот има светлина на атмосферата што го прави овлажнител да изгледа кул и привлечно.

R

Им се допаѓа и на купувачите