.

.

Дизајн групна лента висина на метални столици со светло дрво, Gunmetal, сет од 4

Дизајн групна лента висина на метални столици со светло дрво, Gunmetal, сет од 4

DEN 1919.68
Износ

Овие Barstools ќе додадат модерен, индустриски изглед во вашиот дом или работен простор и ќе бидат прекрасен додаток на вашата дневна соба, трпезарија, бар или канцеларија. Тие се лесни и стабилни што ги прави лесни за складирање на заштеда на вселената. Тие се издржливи и стабилни, прифаќајќи капацитет на тежина од над 300 фунти. Нивниот палто за прашок отпорен на гребење на грешки е елегантен и долготраен. Нозете имаат заштитна пластика на нозе за да спречат оштетување на тротоарите. Разновидни : Овие столици се изработени од челик со истрошен ефект на финишот во боја на Gunmetal. Шалтерска висина е за дополнителна удобност. Тие се доволно издржливи за да се користат во простории за игри, домови и решетки за да именувате неколку . Лесни за складирање : Овие столици се лесни и стабилни што ги прави лесни за движење во и надвор од складирање. Столиците можат да бидат наредени едни на други за да се зголемат заштедите на просторот . Мерења : Секоја столица е висока 30 инчи, со седиште од 12 "x12" и основна површина од 17 "x17" за нозете.

R

Им се допаѓа и на купувачите