.

.

Сан Диего III Диптих

Сан Диего III Диптих

DEN 2601.60
Износ

(2) Панели од 30 x 45. ГИКЕЛ со врвен квалитет на архивата хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. (2) Панели од 30х45. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

R

Им се допаѓа и на купувачите