.

.

Нинџаго Jayеј Класик Дете костум за Ноќта на вештерките

Нинџаго Jayеј Класик Дете костум за Ноќта на вештерките

DEN 2.33
Износ

Станете мајстор на Спинџицу во нашата класична носија на Jayеј. Карактеристики графички знаци пред костумот и отстранливиот слушалки. Лего Нинџаго Jayеј Класик Дете за Ноќта на вештерките : Вклучува џемпери со прицврстен појас, аспиратор за ткаенини и маска што може да се одвои. Точно на дизајнот на карактерот. Идеално за Ноќта на вештерките или облечете се. Отстранлив слушалки вклучен со маска што може да се одвои. Официјално лиценциран костум на Лего. Содржина на материјал : 100 проценти плетен полиестер. Грижа : ладно миење на рацете; Не бели; линија суво; ладно железо, доколку е потребно; Не исушете чисто. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

R

Им се допаѓа и на купувачите