.

.

Рингер боксер краток, 2393p4, s, разновиден

Рингер боксер краток, 2393p4, s, разновиден

DEN 1.67
Износ

Кратка ткаенина на ринг-боксер Ханес Рингер се чувствува супер-мека. Дури е преостано за трајно вклопување . Стајлингот со долги нозе изгледа елегантно и рационализиран . Широкиот појас на Ханес се вклопува дополнително нежно . 100% памук. (Греј е 75% памук/25% полиестер.) Направено во САД и увезена. Количината рефлектира број на пакувања со 4 пар . S. Собрани. Мажи. Ханес.

R

Им се допаѓа и на купувачите