.

.

Голем маж со долг ракав, истегнете двојка кошула

Голем маж со долг ракав, истегнете двојка кошула

DEN 558.56
Износ

Вашата омилена кошула Twill стана уште поудобна. Државата кошула со долги ракави на Wrangler Big Twill ја воведува флексибилната измислица во главниот плакар. Се одликува со два џебови на градите со клапи и контрастна количка во внатрешноста на јаката, сигурно ќе стане најудобната тексас кошула што ја поседувате. Пар со какви било панталони со Wrangler за удобен, но сепак класичен изглед. Wrangler Голем машки долг ракав, истегнете двојка кошула, истегнете двојка кошула. Флекс ткаенина. Џебови на градите со клапи. Слот за молив на џеб. Темен chambray контраст во јаката. Една година гаранција. Стил HLB1 KHA.

R

Им се допаѓа и на купувачите