.

.

Деним жени плус големина основни шорцеви во Бермуда

Деним жени плус големина основни шорцеви во Бермуда

DEN 236.00
Износ

Оваа плус големина основни шорцеви во Бермуда од А3 се ништо друго освен основни. Совршен додаток за тие топли месеци. Без разлика дали водите работи, на одмор или надвор со пријателите, овие шорцеви во Бермуда ви помагаат да останете утеха и стилски во текот на денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Полу вграден. Повлечете стајлинг. Копче пред со затворање на патент. Мек тексас на истегнување. Стајлинг со 5 џеб. 79% памук/19% полиестер/20% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина Jeanан Бермуда шорцеви за жени од А3 тексас.

R

Им се допаѓа и на купувачите