.

.

Бесплатно собрание девојки плетено тексас здолниште, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки плетено тексас здолниште, големини 4-18

DEN 207.68
Износ

Како повторно се разлади повторно - бесплатно собрание на собрание на тексас. Подигнете ги нејзините традиционални џин здолништа на прекрасни нови височини со забавно, цветно ласерско печатење и слатки плети. Еластичен грб додава моментална удобност на ова забавно здолниште со тексас. Стил со пријатна мета и јакна за штала со тексас (продадена одделно). Само на. Материјал : 75% памук/20% полиестер/4% други влакна/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластичен грб за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : сето тоа цветно ласерско печатење; Плетиран фронт. Плетиран тексас здолниште за девојчиња од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите