.

.

Џебни тексас од џебни тексас на Wrangler

Џебни тексас од џебни тексас на Wrangler

DEN 0.67
Износ

Шорцеви од 5 џебни тексас на Wrangler, овие шорцеви изгледаат добро како што се чувствуваат. Денимски тексас од 5 џебни тексас имаат опуштено вклопување и се прават со ткаенина што се протега со вас. Се одликува со најразлични џебови, вклучувајќи и лажички предни џебови, преголеми џебови на колкот и џеб за часовници. Паметниот дизајн, флексибилниот удобност и опуштената вклопување, овие тексас шорцеви беа направени за вас. Класичен пет џеб опуштено вклопување. Лажички предни џебови. Лепенка на половината. Преголеми џебови на колкот на Евро лопата. Гледајте џеб. 10 '' In Seam. 99% памук, 1% спандекс. Стил# 112314886.

R

Им се допаѓа и на купувачите