.

.

Али жени дополнителна широка ширина Peep Pete Pump Pump

Али жени дополнителна широка ширина Peep Pete Pump Pump

DEN 2.00
Износ

Цветни жени со широка широка пумпа за фустани за жени, за сите ваши посебни прилики. Оваа елегантна дама 1,5 "Вечер на чевли со ниски потпетици со декоративен метален лак на монистра на предниот дел од пети и целото тело на метална ткаенина создава стил и изглед што совршено се вклопува за тие специјални настани. , located in Fairfield NJ, began its manufacturing and wholesale operations in 1977 and has since continued to supply quality footwear at competitive prices to consumers located across the globe. Specializing in wide width shoes, our variety of trademark brands (24 Hour Comfort, Peerage, Нејасните и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Купувачите на внимание : Пронајдете поголем избор на широки стилови на ширина на нашата веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте подарок од 20 долари Кредит, бесплатна испорака, бесплатна размена, 365 дена лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Метална синтетичка ткаенина. Дополнителна широка (Е). 1,5 "Ниска потпетица. Декоративен лак со монистра. Лесна удобност. Гума ѓон.

R

Им се допаѓа и на купувачите