.

.

Враќање на Училишните Заштеди

Враќање на Училишните Заштеди

DEN 1.33
Износ

Проширливи Торби За Вежбање,Торби За Спортски И Викенд Патувања,Лесни Торби За Ноќевање Со Голем Капацитет За Мажи И Жени,Торби За Патувања,Торби За Спортски Торби Карактеристики : Количина : 1 парчиња Материјал : Боја На ткаенина Од Оксфорд : тежина На Зелена Нане : 430g 0,95 lb Бруто тежина : 430g 0,95 lb големина На Производот 8.66 € 11.02-15.75 Во Големина На Пакетот : 42 € 28 € 2cm 16.54 € 11.02 € 0.79 Во Q Сува И Влажна Торба за Одвојување tote} Материјалот со висока густина Може да Ви Помогне да одделите Влажни и Суви Предмети,Идеални за Чување влажна облека и костими за капење. Совршен за вежбање пливање или испотена облека за вежбање,можете да ја лизнете во влажниот и сув џеб за раздвојување во оваа торба за гласници. ●Удобна Патна Торба Е совршена торба за патување. Идеална торба за качување за викенд преку ноќ за деловно или лично патување, задниот дел од практичната патна торба може да се стави зад грб низ багажникот,можете да ја однесете во авионот и да ја поставите торбата пред вашето седиште. ●Повеќенаменска Дизајн Торба Преку Ноќ ● чанта Или торба за гласник како што сакате,може да собере лаптоп од 15,6 инчи,голем капацитет И мултифункционален,има и мала удобна патент торба надвор од торбата,малата торба може да ги искористи вашите скапоцености од кражба ,повеќе внатрешни џебови гарантираат дека можете да складирате сѐ. ●Широко Применливи Торби За Дуфли} нашите спортски чанти за вежбање се совршен и сигурен придружник за спортови во затворени простории и на отворено. Тоа е за вежбање,патување,спортски активности,тенис,кошарка,јога,риболов,лов,кампување, пешачење и многу активности на отворено. Погоден за спортска торба во теретана,училишен багаж,патнички багаж,патна торба,теретана итн.€Премиум Материјал И Големина ● Водоотпорна И Отпорна На абење Оксфордска ткаенина, погодна за женски машки и детски чанти,големина на производот 16,54 ● 8,66 € 11,02-15,75 инчи. големиот капацитет може да ги исполни вашите барања За користењесодржина на пакетот : 1 х патна торба Патни Торби На Дозвола. Моден Ранец/Чанти. Враќање На Училишните Подароци. Ноќта На вештерките Подароци За Деца. Божиќни Подароци Деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите