.

.

Каишек Пластични Хард Заштитна Обвивка Случај Капак Компатибилен-Ослободување Стариот MacBook Pross е Без Допир + Црна Тастатура Покрие Модел: Цвет 0904

Каишек Пластични Хард Заштитна Обвивка Случај Капак Компатибилен-Ослободување Стариот MacBook Pross е Без Допир + Црна Тастатура

DEN 3.00
Износ

Кск Каишек Пластична Тврда Школка ДИЗАЈНИРАНА САМО ЗА да биде компатибилна СО Mac Book Pro Retina 13 инчи (Модел : A1398), Постара Верзија Порака 2015/2014/2013/2012. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите.Компатибилен со : Модел : A1502reless 2015 : MF843 LL/A, MF841 LL/A, MF840 LL/A, MF839 LL/Arelase 2014 и 2013 : MGX72 LL/A, MGX82 LL/A, MGX92 LL/A, ME864 LL/A, ME865 L/A, ME866 L/A/AModel : А1425пуштање Октомври 2012 : Мд212л/А, МД213Л/А, МЕ662Л/А МЕ664Л / СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА MACBOOK Pro 15 инчи. Со Ретина Дисплеј НЕМА ЦД РОМ 2015 / 2014 / 2013 / 2012 Ослободување Модели А1502/А1425.Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната страна На Mac Book пред купувањето. Овој заштитен случај За Mac Book Pro 15 Инчи го штити Вашиот Macbook Pro 15 од гребнатини и dings. На само 10 мл, тоа не додава забележлива тежина на Вашиот Macbook 13 Pro. Внимателниот дизајн ви овозможува да ја отворите/затворите Вашата Mac Book до крај и да имате целосен пристап до сите пристаништа. Целосно отстранлив прилеп на куќиштето, лесен за ставање или полетување.

R

Им се допаѓа и на купувачите