.

.

Хемотон Виси Растенија Фау Свадба Аранжман Лоза Виси Лоза Вештачки Растенија

Хемотон Виси Растенија Фау Свадба Аранжман Лоза Виси Лоза Вештачки Растенија

DEN 1.33
Износ

Опис. Овој сет од 2 парчиња вештачки растенија е направен од квалитетен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Оваа вештачка лоза од врба ги имитираше вените на лисјата што изгледаат прилично прекрасно реално и живописно. Останете боја во текот на целата година што помага да се додаде на реализмот. . Карактеристики. - Материјал : Пластика. - Големина : Околу 120, 00Х16, 00Х3, 00см/47, 16х6, 29Х1, 18ин. - Забелешка : Фабрика без кошница. - Пакетот вклучува 2 парчиња вештачко растение од врба, раскошно, но добро распоредено, додавајќи светло црвено во вашиот дом. - Изработена од квалитетна пластика со живописна текстура и површина за не-лесно паѓање. . - Вештачките висечки растенија изгледаат многу реално со слоевити бои, полни со виталност. - Овие реални растенија од винова лоза се совршени за да додадат природен допир на вашиот декор без да заземаат простор. - Убаво за ѕидови, тремови, градини, балкони, домашен свадбен декор со остра свежина. Пакетот вклучува 2 парчиња вештачко растение од врба, раскошно, но добро распоредено, додавајќи светло црвено во вашиот дом. Изработена од квалитетна пластика со живописна текстура и површина за не-лесно паѓање. Вештачките висечки растенија изгледаат многу реално со слоевити бои, полни со виталност. Овие реални растенија од винова лоза се совршени за да додадат природен допир на вашиот декор без да заземаат простор. Убаво за ѕидови, тремови, градини, балкони, домашен свадбен декор со остра свежина.

R

Им се допаѓа и на купувачите