.

.

Памучни И Ленени Летни Врвови За Жени V - Вратот Цврста Неправилна Блуза Лабава Туника Со Кратки Ракави Маица Плус Големина Блуза Греј XL

Памучни И Ленени Летни Врвови За Жени V - Вратот Цврста Неправилна Блуза Лабава Туника Со Кратки Ракави Маица Плус Големина

DEN 0.67
Износ

Добредојдовте во килаког! . килаког е бренд кој се фокусира на модната женска облека, со различни стилови за задоволување на потребите на модата, сакаме да имате прекрасно шопинг искуство. За да изберете големина, можете да се повикате на нашата табела со големини. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате по пошта. Карактеристики : . Материјал : Женската Блуза е изработена од висококвалитетен материјал, мека, дише, лесна и удобна за носење. Повод : секојдневната Блуза совршена за жени, помлади, девојки, тинејџери со моден изглед, училиште, на отворено, спортски активности, секојдневно секојдневно носење и др, високиот струк ја нагласува вашата шармантна фигура. Информации : . Сезона : Сите. Пол : Жени, Девојки. Стил : Лежерен, Класичен, Симпатичен, Елегантен Flackows Flouse : ткаенината на оваа блуза со кратки ракави е мека, лесна, удобна, пријателска за кожата и се чувствува кул на допир. Не гледам. Qust шик Дизајн Quesual стил Маици, лабава фит блуза, кратките ракави не само што прават да се чувствувате кул, туку и ги кријат надлактиците на ласкав начин и создаваат изглед за слабеење. Qulocation quolocation нашиот работен врв со кратки ракави е лежерен, професионален и облечен. Носењето со хеланки, фустан со висок струк, слаби фармерки, здолниште, панталони од костум или високи потпетици е совршено за работа или за сите форми на секојдневна употреба. Во овој трендовски кошули со кратки ракави е погоден за забава, шопинг, работа, одмор, свадба, дом, шопинг, плажа и други прилики. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода. За перење : машинско перење Или рачно перење во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нема да се намали по миењето и сушењето. Женски Екипаж Чипка Капчиња Пом Пом Течен Краток Ракав Обични Кошули Блузи Блузи Женски Летни Фустани Шифон Блузи V Вратот Краток Ракав Туника Блузи За Хеланки Обични Маици Жени 2023 Лето Лежерна Туника Блузи Ливчиња Кратки Ракави Кошули Лабава Фит Симпатична Блуза Женски Обичен Цветен Принт V Возбуда На Вратот Кратки Ракави Летни Кошули Блузи Блузи И Кошули Со Копчиња Надолу Женски Обичен Бохо Цветен Принт V Врат Маица Со Долги Ракави Блузи Обични Бохо Цветни Печатени V Врвови На Вратот Блузи За Маици Со Кратки Долги Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите