.

.

Детска Соба Од Ступел Симпатичен Цртан Филм Семејство На Медузи Океанско Животинско Сликарство Платно Ѕидна Уметност Од Студио П Од Студио П

Детска Соба Од Ступел Симпатичен Цртан Филм Семејство На Медузи Океанско Животинско Сликарство Платно Ѕидна Уметност Од Студио

DEN 927.20
Износ

Нашето испружено платно е гордо создадено за да биде фокусна точка на вашата соба. Печатевме со најдобрите мастила на издржливо платно, нашата уметност потоа се сече рачно и се протега преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да виси без потребна инсталација Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено за да биде фокусна точка на вашата соба. Печатевме со најдобрите мастила на издржливо платно, нашата уметност потоа се сече рачно и се протега преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да виси без потреба од инсталација. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметничко Студио П.

R

Им се допаѓа и на купувачите