.

.

Обични Класици Машки Спортски Панталони

Обични Класици Машки Спортски Панталони

DEN 415.84
Износ

50% Полиестер, 50% Памучна Облога : Четкана Руно Ткаенина : Средна Тежина, Памук Со Прстен280gsmdesign : Обична Пластична Манжетна, Мека Линија На Допир : Врвка За Влечење, Еластични Џебови : 2. УМАБ518. 50% Полиестер/50% Памук. Обични Класици Машки Спортски Панталони. Спорт. Спортски панталони. Џогер. Дневна Панталони. Мажи. Машко. Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите