.

.

Бригс И Стратон Карбуратор

Бригс И Стратон Карбуратор

DEN 748.00
Износ

Вистински замена карбуратор за двоцилиндрични мотори.ОВОЈ оем дел се користи на одберете 30 кубни. во. Авангардни мотори и обезбедува правилно вклопување и перформанси за одржување на животниот век на вашиот мотор Бригс И Стратон. Бригс И Стратон Карбуратор.

R

Им се допаѓа и на купувачите