.

.

3-Линиски Микрофибер Отпорен На Брчки Прекривка За Јорган И Извезена Перница Сет За Измами Од Слонова Коска Кралот Кал Кинг

3-Линиски Микрофибер Отпорен На Брчки Прекривка За Јорган И Извезена Перница Сет За Измами Од Слонова Коска Кралот Кал Кинг

DEN 1.67
Износ

СТИЛ : Додадете елегантно ажурирање на вашата постелнина со овој комплет за прекривка за јорган понуден во живописни цврсти бои; шемите имаат минималистички вез со 3 линии; изработен од 100% четкан микрофибер во тесно плетено, овој комплет обезбедува долготрајна удобност големина : овој комплет за покривање на јорган со мазна путер се нуди во повеќе големини и доаѓа со две шами (големината БЛИЗНАК/ Близнак XL има една измама); навлаката за јорган се затвора со јасни скриени копчиња и лесно се отстранува, мие, преклопува и складира, исто како и чаршафот лесна нега : машинско перење одделно или со синтетика што не се обложува во топла вода; не избелувајте или користете омекнувач бидејќи ги затнува отворените пори на ткаенината и ја прави неефикасна; сушење на воздух или сушење на тивок оган; погледнете ја етикетата за нега за Да Знаете : Микрофибер Е вештачко синтетичко влакно СОЗДАДЕН Од 100% полиестер, потенок од прамен свила; ВО споредба со памукот, има помало трошење вода во неговиот процес на боење; хипоалергичните својства овозможуваат мирен сон90-на-92-инчен навлака за јорган; 20-на-26-инчен 2 шамови за перници 3-линиски микрофибер капак за јорган отпорен на брчки и ИЗВЕЗЕНА Перница ШАМ СЕТ СЛОНОВА коска / крал/кал кинг.

R

Им се допаѓа и на купувачите