.

.

Допир На Премиум Пластичен Асортиман За Прибор За Јадење Во Боја, Пастелно Сина, Брои

Допир На Премиум Пластичен Асортиман За Прибор За Јадење Во Боја, Пастелно Сина, Брои

DEN 447.84
Износ

Оживејте посебна пригода со Овие Креативни Изрази 24-пакет Тежок Асортиман За Прибор за Јадење. Комплетот доаѓа со осум ножеви, осум вилушки и осум лажици, што го прави погоден за повеќето оброци. Ова пакување тешки пластични прибор за јадење доаѓа во прекрасна пастелно сина боја. Прави убав избор за излети, празнични забави, роденденски забави и многу повеќе. Користете ги за јадење храна или торта на вашиот голем настан. Тие се дури и за еднократна употреба за да можете да ги фрлите по употреба за да го олесните чистењето. Овие прибор доаѓаат во светла и забавна боја, а достапни се и координативни чаши и чинии. Креативни Изрази 24-Пакет Тежок Асортиман За Прибор за Јадење, Пастелно Сино : тешки пластични прибор за јадење. 8 секој : нож, вилушка и лажица. Идеален за забави, излети и многу повеќе. Доаѓа во забавна светла пастелна боја. Комплетот за прибор за јадење за еднократна употреба го олеснува чистењето. Координирање чаши и плочи, исто така, достапни за совпаѓање.

R

Им се допаѓа и на купувачите