.

.

Силиконска Налепница За Отстранување Брчки Лепенка Против Стареење За Лице Чело Вратот Налепница За Очи Подлога За Кревање Лице Налепница За Нега На Кожата Алатки

Силиконска Налепница За Отстранување Брчки Лепенка Против Стареење За Лице Чело Вратот Налепница За Очи Подлога За Кревање Лице

DEN 591.84
Износ

Куршум Точка : 1. Овие налепници за кревање лице можат ефикасно да ги намалат брчките. Едноставен начин за безбедно измазнување на брчките.2. Изработени од висококвалитетен силиконски материјал, без чуден мирис и иритација.3. Може да спречи брчки предизвикани од стареење на кожата, спиење на страна, па дури и оштетување од сонце.4. Може да ја одржува кожата влажна и мека, длабоко да ја навлажнува кожата и да ја зголеми еластичноста на кожата.5. Удобен и лесен за употреба. Кога работите или играте, подлогата за брчки на челото ќе остане на место, што ќе ви овозможи да добиете мазна кожа без да обрнете внимание.Опис : Материјал : Силиконска боја : транспарентна спецификација : 10 лист (16 парчиња по лист )Апликација : Може да се користи на образите, аглите на устата, бакенбарите итн.Совети : 1. Не се препорачува за чувствителна кожа.2. Се препорачува да се користи во рок од 1-2 часа за првата употреба, а потоа да се продолжи времето на употреба соодветно според прилагодливоста на кожата.3. Најдобро е да ја исчистите кожата пред употреба и употреба по навлажнување.Забелешка : се препорачува да се користи во рок од 1-2 часа за прв пат, а потоа да се продолжи времето на употреба соодветно според прилагодливоста на кожата.Вклучен пакет : 160 парчиња Силиконски Налепници За Отстранување Брчки(10 лист, 16 парчиња по лист вкупно 160 парчиња) Белешки : Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. 1. Овие налепници за кревање лице можат ефикасно да ги намалат брчките. Едноставен начин за безбедно измазнување на брчките. 2. Изработени од висококвалитетен силиконски материјал, без чуден мирис и иритација. 3. Може да спречи брчки предизвикани од стареење на кожата, спиење на страна, па дури и оштетување од сонце. 4. Може да ја одржува кожата влажна и мека, длабоко да ја навлажнува кожата и да ја зголеми еластичноста на кожата. 5. Удобен и лесен за употреба. Кога работите или играте, подлогата за брчки на челото ќе остане на место, што ќе ви овозможи да добиете мазна кожа без да обрнете внимание.

R

Им се допаѓа и на купувачите