.

.

Норали Камин Во Огледало И Фау Дијаманти

Норали Камин Во Огледало И Фау Дијаманти

DEN 0.33
Износ

Овој електричен камин прави прекрасен централен дел. Со функции како што се прилагодлива температура, тајмер и многу повеќе, сите достапни преку дискретниот панел на допир. Тоа е исто така задоволство да се користи. Инкрустирани акрилни дијаманти чувајте ја вашата соба светла со амбиентална светлина, дури и кога каминот е исклучен. Лер електричен камин. Далечински управувач. Допир панел. Вклучен тајмер. Огледална завршница. Прилагодлива температура. Капацитет на тежина : 110 фунти. Собранието не е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите