.

.

Летни Фустани За Жени Женски Фустани Клиренс Мода Женско Лето Секси Секојдневно Печатење Со Кратки Ракави Суспендиран Фустан Без Прерамки

Летни Фустани За Жени Женски Фустани Клиренс Мода Женско Лето Секси Секојдневно Печатење Со Кратки Ракави Суспендиран Фустан

DEN 2.33
Износ

Мода Женско Лето Секси Секојдневно Печатење Со Кратки Ракави Суспендиран Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Специјалниот дизајн на лабав Фустан го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет,Лето,Aut : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Женски Фустани Летни Фустани За Жени;Фустани За Жени 2023 Година;Венчаници За Гости За Жени;Пролетен Фустан За Жени;Макси Фустани За Жени 2023;Црна фустани За Жени;Свечени Фустани За Жени;Миди Фустани За Жени; Матурски Фустани За Жени; Женски Фустани Јанхајгонг Летни Фустани За Жени 2023 женски фустани дозвола мода Женско Лето Секси секојдневно печатење со кратки ракави суспендиран Фустан Без Прерамки. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Половината : 74см/29.13 " Должина : 100см/39.37". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Половината : 78см/30.71 " Должина : 101см/39.76". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102cm/40.16 "Половината : 84cm/33.07 " Должина : 102cm/40.16". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Половината : 90см/35.43 " Должина : 103см/40.55". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Половината : 96cm/37.80 " Должина : 104cm/40.94".

R

Им се допаѓа и на купувачите