.

.

Држачи За Поддршка На Аквариумска Светлина, Стабилен Држач За Светло Од Алуминиумска Легура Лесна Инсталација За Сребро Од Аквариум

Држачи За Поддршка На Аквариумска Светлина, Стабилен Држач За Светло Од Алуминиумска Легура Лесна Инсталација За Сребро Од Аквариум

DEN 0.33
Износ

Држачи За Поддршка На Аквариумска Светлина, Стабилен Држач За Светло Од Алуминиумска Легура Лесна Инсталација За Резервоар За Риби Сребрена Спецификација : Тип На Ставка : Држач За Светло За Аквариум Материјал : Големина На Инсталација На Алуминиумска Легура : Прибл. 40х26см / 15, 7х10, 2во Употреба : Список На Пакети Со Држачи За Лустери Од Аквариум : 2 х Држач 1 х Клип За Монтирање 1 х Рамна Завртка за Глава 4 х Тркалезни Завртки за Глава 2 х Големи Пластични Завртки 1 х Шестоаголен Клуч 4 Х Пластични Клипови 1 Х Глава За Монтирање Лустер Забелешка : ве Молиме дозволете 0‑2см/0-0, 8 грешка при рачно мерење. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : држач за светло за Аквариум изработен од премиум алуминиумска легура, силен и издржлив, долг век на траење. ФИНА ИЗРАБОТКА : држачот за монтирање на светлината во аквариумот е фино изработен со четкана завршница и има прекрасен изглед. УДОБЕН ЗА УПОТРЕБА : држач за монтирање на светло од алуминиумска легура за употреба со лустери за резервоари за риби, лесен за прилагодување. ПРАКТИЧНА АЛАТКА : држач за монтирање на светло од алуминиумска легура за одлично осветлување на риби, растенија итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите